Meniu Uždaryti

,,Kultūros naktis 2020“: Mokymo centras lankytojus pasitiko su programa, kviečiančia atrasti interaktyvią pažintį su Lietuvos bausmių vykdymo sistema ir jos istorija

Vėlyvą Rugsėjo 25 d. vakarą Mokymo centras įsitraukė į festivalio ,,Kultūros naktis 2020“ dalyvių gretas ir virto vienu iš atsivėrusių kultūrinių erdvių traukos taškų Vilniuje, skirtų žmonėms norintiems atrasti, patirti, sužinoti ką nors nauja.

Lankytojams suteikta galimybė susipažinti su Lietuvos bausmių vykdymo sistemos istorijos raidos etapais, iššūkiais lėmusiais jos kūrimąsi ir vystymąsi. Taip pat buvo pristatyta dabartinė bausmių vykdymo sistemos veikla, supažindinta su pataisos pareigūnų profesiniu rengimu, kvalifikacijos kėlimo galimybėmis bei nuteistųjų asmenų resocializacijos proceso svarba ir jo reikšmingumu. Lankytojams buvo pristatyta savanorystė bausmių vykdymo sistemos institucijose bei kitos veiksmingos asmenų integracijos į visuomenę priemonės.

Organizuotame renginyje ,,Interaktyvi pažintis su Lietuvos bausmių vykdymo sistema“, sulaukta apie 70 svečių ir lankytojų. Atsižvelgiant į dabartinės pandemijos situaciją, renginio vykdymas buvo kitoks nei pernai, tačiau galima pasidžiaugti, kad visų lankytojų ir darbuotojų sąmoningumas viso renginio metu užtikrino sklandžią ir saugią įspūdžių bei įtraukiančios pažinimo patirties eigą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *